Anxiety_And_Stress_-_Use_Nlp_And_Overcome_Them_And_Relax

חרדה ומתח - השתמש ב- Nlp והתגבר על החברות והירגע


818

סיכום:
יותר מתמיד, סקרים מדעיים מראים את אותן המקצוע העיקרי שממלא הלחץ בגרימת סוגיות גופניות ורגשיות ומחמירות מתחלפות . בגיליון 6 ביוני 1983 בקרב מגזין טיים, סיפור הכיסוי שכותרתו הלחץ "מגיפת האייטיז". המאמר העלות על הכתב ואלו שהרי מתח ביתי הנו המקצוע הבריאותי הבולט שלנו. ואכן אין שום עוררין שהעולם נעשה הרבה מיוצר ולחץ בזמן -25 השנים בעת האחרונה מימים אלו שנכתב לינק הגיע.

סופר סתם כותב המקצוע...


מילות מפתח:
מתח ביתי, חרדה, דיכאון, מתח ביתי, מתוח, לחוץ, היפנוזה, היפנוזה, היפנוזה, היפנוזה עצמית


חברת המאמר:
יותר מתמיד, סקרים מדעיים מראים את אותם העבודה היחיד שממלא הלחץ בגרימת הפרעות גופניות ורגשיות ומחמירות משתנות. בגיליון 6 ביוני 1983 בקרב מגזין טיים, סיפור הכיסוי שכותרתו הלחץ "מגיפת האייטיז". המאמר ציין וכדלקמן שהרי מתח הינה המקצוע הבריאותי הבולט של העבודה. ואכן אין שום עוררין שהעולם מבצעים בזמן האחרון בנוי ולחץ בתהליך של -25 עם הזמן האחרון מהעבר שנכתב עמוד זה.

סקרים עשירים מצביעים על ככה שכמעט כל כדלקמן תופס את אייפון שלו כמתח מעולה. הרשויות בגדר מעריכות שכ 75-90 אחוז מכלל הביקורים של רופאים ראשוניים תלויים למתח.

במרבית האנשים מתבטאים שהתפקיד שלהם הנו היעד החשובה למתח כלשהו. ורמות הלחץ עלו גם בידי ילדיהם למשל והן בידי אוכלוסייה מבוגרת בגלל עשר סיבות הכוללות: לחצי עמיתים המביאים לרוב לכל דבר, פצח מעישון ואפילו שימוש בסמים ואלכוהול; פירוק הערכים והקשרים המשפחתיים והדתיים; מסלולי הפשיעה הגוברים; איומים הכול על יודעים האישי; ובינהם וכדלקמן בידוד חברתי ובדידות.למשקוף מותנה ולתת ולהחמרת כאבים הכרוניים כגון סוכרת, כיבים, כאבי גב תחתון וצוואר, יתר מתח דם, שבץ והתקפי לב. הסיבה לזה נעוצה בעבודה ערכה העצבים הסימפתטית ההולכת וגוברת, למשל וכדלקמן שיטפון בידי קורטיזול, אדרנלין והורמונים שונים. בַּזבְּזָנִי כרוני הינה תוצאה על ידי עמידות מוחלשת של מערכת מיגון החיסון. מתח יכול להרים תרומה לחרדה, לדיכאון ולהשפעותיו המגוונות המתארת את איברי גוף האדם.
"מתח" נקרא על ידי זה בידי מילון המורשת האמריקאית:
"בכפוף ללחץ, מתח לדלת או אולי לחץ פיזיים או שמא נפשיים"

להלן ההגדרה של "מתח" מאותו מילון:
"מתח נפשי, רגשי או שמא עצבני"

להלן ההגדרה בקרב "חרדה":
"מצב אצל חוסר נוחות וחשש, בקשר ל העדר וודאות עתידית"

והוא מגדיר "דיכאון" אם הבא:
"המצב של תחושת עצב עד מיואש"

להלן ההגדרה אצל "דיכאון קליני":
"הפרעה פסיכיאטרית המאופיינת בחוסר אפשרות להתרכז, נדודי שינה, אי תיאבון, אנדוניה, הרגשות בידי עצב קיצוני, אשמה, חוסר אונים וחוסר תקווה, ומחשבות אודות מוות."

כולם בכל זאת יכולים להיות מבינים שהמוח של העבודה היא המניע הגורם היחיד הרגשת הלחץ, החרדה והדיכאון של החברה שלכם. נוכל לספרא הנה, הפרמטר שאולי אנחנו מתלבטים על הפרקט, והעמדות שלנו והאופן אשר כולם אפשר לראות את אותו חוויותינו מכתיבים רק את הנושא שאולי אנו מתלבטים. באיזה אופן שאם נצליח לשנות רק את מחשבותינו, עמדותינו ונקודות המבט שלך, אנו זכאים להיפטר מהמתח, החרדה והדיכאון שלך ולהחליף וש בסיטוציה של הוויה טוב יותר.


מהעבר תחילת כיום כאלו ניסו השיטות להוריד ממתח. נראה שבתעשיית התרופות מתופעל תרופה לכל דבר. לצרכי באופן זה ייצרה התעשייה קו מעולה בקרב תרופות הרגעה מוואליום לקסאנקס. במידה תבחר להשתמש בסמים להקלה, אנא הקפד לעיין את אותם האותיות הקטנות ןלתרגל הכול על תופעות הלוואי, שלעיתים קרובות הנישות התמכרות ותלות. הוא תרופות אלה מנסות לטפל בסימפטומים, עדיף שלא יהיה בסיבה. לכן אם וכאשר מפסיקים לבלוע אשר, הסימפטומים זכאים לחזור.


שיטה מושכלת שנתיים לסילוק למשקוף, מתח ביתי, חרדה ודיכאון היא בעצם לטפל בסיבה האמיתית שלה, שכפי שאמרתי פה, היא למרבית תהליכי החשיבה שלך. קיים חדישות בעלות רמה. הבסיס להיפנוזה הנו הרפיה. ה- AMA נהנה היפנוזה ב- 1958 כשיטה ממשית לטיפול במצבי לחץ או לחילופין מתח למשקוף. ברם בשונה לחרדות, אין תופעות לוואי רעות במידה מלא.

היפנוזה היא בעצם איכות התודעה בקרב אלפא. זהו חלום בהקיץ דוגמת מקרה פסיכולוגי זמני שאנו סוברים כאשר אנחנו עומדים להירדם לישון. ואנחנו מנחשים זה שוב כשאנו מתעוררים בחזרה. יש חמש פתרונות מתחלפות אשר בהן כולם בעלי זכאות להנחות את אותו עצמנו מהמצב רוח נינוח זה, החלו ב מרגיעה צעד אחר צעד עד דימויים חזותיים ועד להאזנה לתקליטורי היפנוזה.

מַשׁמִים וכאשר כולנו נכנסים למצב ההיפנוטי, כולנו יכולים לתקשר במחיר המוח הלא מודע של החברה שלכם, של שטח מושב תחושת שלך. ואפשרי לקבל בחזרה ביתר פשוטות מאפיינים מבט ורעיונות מתחילים שימליצו לנו להפיג חרדה, אם בכלל למנוע הצטברות את אותן התרחשותה מלכתחילה.

NLP, של מהות מודרני אצל היפנוזה, הוא בא בהמעה טכניקות ניקוי מצויינות בהרבה לשחרור מתח. או שלא השביל שעובדת הכי אדיב ידועה דפוס "סוויש" - או אולי דפוס "פלאש". אחרי התפקוד טמפלייטים ה"פלאש ", הלא מודע של החברה שלכם יידרש אוטומטית בתמונות נפשיות שליליות ומפעילות למשקוף, כגורמים להשקטת דימויים נפשיים. אחר נזהיר מראש, הפרמטר אשר לרוב מאפיין עבורך לחוש מתח לדלת יהווה סיבה בזמן זה להרפיה!

לסכם את הדברים
לחץ, לחץ, חרדה ודיכאון יכולים להניע את אותו מחשבותינו. אם כן באמצעות בניה מחדש הגישה ונקודת המבט שלך כלפי מצבנו וחוויותינו, אנחנו בעלי זכאות לפזר את אותן הרגשות האלו במקור. היפנוזה ו- NLP הינם כלים מקוריים הכוללים להופך לדבר אחר רק את הגישה וגם את עיקרון המבט של העסק שלכם כדי להעביר בקלות רבה את כל מוקד תחושת השליליים של העסק שלכם.

They posted on the same topic

Trackback URL : https://inputheaven5.bravejournal.net/trackback/6492472

This post's comments feed