Antioxidants_and_Sexual_Health

נוגדי חמצון ובריאות מינית537

סיכום:
מאמר העמוד מדבר על היתרונות על ידי נטילת כמויות נאותות בקרב נוגדי חמצון מתוסף או גם מהתזונה. נוגדי חמצון חשובים בשיפור הבריאות המינית והרווחה הכללית אם הינם נלקחים כהוגן. כאלו שרוצים לתכנן תוספי ויטמינים ומינרלים חושקים לדרוש את אותו אישורם אצל אנשי מקצוע בתחום הבריאות.מילות מפתח:
מצבם מינית


אירגון המאמר:
כיום, התועלת הבריאותיים בידי נוגדי חמצון מועברים בחצוצרה ב- t.v. פרסומות וחומרי פרסום נספחים ברדיו ובדפוס. מעיתונים למכשירי טלוויזיה, השיגעון האנטי אוקסידנטי לפניכם ושומע להישאר. הוא האמין כי נוגד חמצון עלול לאפשר במניעת לעלייה הדרמטית סרטן, בהאטת הליך ההזדקנות, במניעת מחלות כרוניות וכדו מקיפים מאפיינים. בדיקות מסמכים רפואיים אחרונים מוכיחים שהרי נוגדי חמצון עשויים לתכנן לשיפור ואלה בבריאות המינית הגברית. נוגדי חמצון תזונתיים הם ההגנה העיקרית על ידי גופינו כיוון התקפות רדיקלים חופשיים. רדיקלים סופר סתם בת ים הללו הנם תרכובות העלולות לפגוע בתאים חזקים שונים בגוף. גורמים סופר סתם נתניה דוגמת גרגרים, עשן סיגריות ועוד רבים יכולים לשכור רדיקלים חופשיים. למרבה המזל, נמצאים חמש ויטמינים ומינרלים שיכולים לסייע לאיש לשמור על בריאותו עדיף שלא יהיה אודות הרגשת רווחה מקיפה. תכשירי הטיפוח המזינים החיוניים הנחשבים חשובים למזון היומיומי של החברה כוללים את הדברים הבאים:

ויטמין סי

ויטמינים C, הנקראים ואלו חומצה אסקורבית, הם אחד מנוגדי החמצון השונ ים הטובים לאדם. זה מותנה להגדיל את אותן המרכיבים הזעירים הסבלים חמצן וחומרים מזינים מיוחדים הנשלחים שלכל חלקי גוף האדם. מחקרים עדכניים מצביעים הכול על בדרך זו שתת פוריות על ידי גברים שנגרמת בגלל מגיבוש זרע צריך פוגע בתנועתיות הזרע ומונע מהם לשחות עלול להשתפר שיש להן צריכת ויטמין C. תוספי מרכיב מזון של 500 מיליגרם של ויטמין זה יכולים להוריד את אותן גוש הזרע בלמעלה מ- 23 אחוזים בחלל שבוע לבדו. ספירת הזרעונים, התנועתיות ותוחלת החיים עלולים להשתפר והן מפאת תוספי ויטמין C.

ויטמין E

ויטמין E הוא ויטמין נוגד חמצון מסיס בשומן העלול לחדור לקרומי התאים ולהגן על גביהם מכיוון התקפות רדיקלים חופשיים. דרוש לגברים לכבוש כמויות מספקות בידי ויטמין הגיע מכיוון שהוא ממלא איכות בפיתוח תנועתיות הזרע. ויטמין E מקצועי וכדלקמן לגמישות תקרות הזרע. תוסף יומי אצל כמאה מיליגרם אצל ויטמין E אפקטיבי לבריאות הזרע הכללית ולתנועתיות. סוג זה הזמן של ויטמין ולא רעיל ועשוי לתכנן וודאי ב -1,000 מיליגרם לאותו יום.

אָבָץ

אבץ חיוני לחלוקת תאים וייצור זרע בריא. סופר סתם כרמיאל ככל הנראה המינרל החיוני מאוד לבריאות המינית הגברית. מטבוליזם של טסטוסטרון, צמיחת אשכים, יותיר זרע ותנועתיות הם חלק מהיתרונות הבריאותיים בקרב תוספי אבץ נכונים. גוף האדם הוא אינו יוצר אם טבעי אבץ על כן הכרחי לתכנן כמויות נאותות על ידי מינרל הגיע. גברים נצרכים למינימום 15 מיליגרם אבץ בתזונה היומית מסוים.

ארבע לנטילת התוספים האורגינליים, המתארת את כאלו להימנע מאלכוהול וסיגריות. אלכוהול הדבר תלוי לגרום לפגיעה בייצור הטסטוסטרון ולזרז את אותו המרה של האסטרוגן בכבד. זה עומד להביא להפחתת ספירת הזרע ולירידה בכושר המיני. אלכוהול תלוי ואלו לגרום לפגיעה בספיגת ויטמינים ומינרלים רב גוניים. מחקרים בריאותיים אחרונים מראים שהרי הימנעות מאלכוהול יכולה להעצים את אותן איכות הזרע. מצד שני עישון סיגריות מקיימת כמויות אדירות של רדיקלים חופשיים שהופכים את אותו המעשנים לפגיעים מפגיעת זרע.


הבנת הצד החזק הבריאותיים אצל נוגדי חמצון, ויטמינים ומינרלים חשובים בשיפור השימוש המיני ובריאות מצויינת. כאן מה זאת, שדרוש לפנות לאישור איכותיים רפואיים לפני נטילת נתונים אצל נוגדי חמצון כדוגמת אלו. נטילת כדוגמת אלו שנתיים ממחיר השוק או לחילופין במקצת כל של נוגדי חמצון הנ"ל יתכן ותהיה להזיק יותר מתועלת.
They posted on the same topic

Trackback URL : https://inputheaven5.bravejournal.net/trackback/6493273

This post's comments feed