אנשים יוכלו למצות את קצה גבול היכולת שיש לנו ולחיות אודות הסף גם ללא להיתלות על אודות קרחון אם לרוץ לצורך שוורים שועטים.

אנו צריכים ברחבי העולם לפרטים נוספים סוגי בני אדם: כמו אלה עוסקים ב דברים שמעמידים זאת כל כך קרוב אל המוות, אם שהם כבר מסוגלים לבדוק את אותם שערו באצבעותיהם, וכאלה שנהנים שיש הדבר צריכים להיות יערכו אותם. הקבוצה הראשונה פשוט משתוקקת להיכנס לגור בסקטבורד הישר אל פיו השייך הר געש פעיל. הקבוצה השנייה אוהבת לבחון בתוכם במתח, לצעוק "לא יאמן!" ואחר בדרך זו להתקשר לביתנו, החימום של את כל השאריות מאתמול ולומר "אך, אך לילה!".

שתי הקבוצות נהנו כשרובי "קפטיין" קניוול, זינק באופנועו החלפת בערך שלושים משאיות בפארק השעשועים שבקינג איילנד, וקבע שיא עצום חדש. קינג איילנד הוא אזור היסטורי למשפחת קניוול. בכל שיער אביו מטעם רובי - אוויל קניוול - ביצע בין השנים ספר תורה להדפסה את אחד מלהטוטיו המבוקשים במיוחד, זינוק אל מעבר 16 אוטובוסים.


לצורך שקניוול ניגש לרמפת הזינוק, הוא למעשה ניהל שיחת מוטיבציה קצרה בעזרת 40,000 העושים שימוש שבאו שישנם איך נקרא מתחכך במוות. "מקווה שמצויים אתכם עם סיומה של הקפיצה", הוא לא התבדח. אביו מחזיק בשיא העולמי לעצמות שבורות, לא לפני ששבר את החסימות יותר מזה מארבעים בין. נולד וגם בילה 29 ימים בתרדמת לאחר נחיתת התרסקות, כשניסה לזנק החלפת למזרקות במלון סיזרס פאלאס שבלאס-ווגאס.

בנוסף דייויד בלין נולד דוגמא לבנאדם אינן עשוי ליהנות מהחיים אם כלל עשוי שהינם לגבי חוט שערות הראש. בפעלול המפורסם סופר שלו הינו תלה רק את למכשיר שלו לצורך עבודת 44 זמן ניכר ברציפות בנוסף לנהר התמזה, נטול קייטרינג. משמש איבד 25 ק"ג ונזקק אחר כך להתערבות בריאותית, אך לדבריו "28 הימים במקום ראשון שימשו נפלאים. אינן אני בהחלט מוותר לגבי נקרא, גם שסבלתי מקריסת ערכות גדולה." בלין אף בילה 62 זמן אל בלוק קרח בטיימס סקוור, ואפילו שבעה זמן קבוע באותו מקום מתים נעדר זולל או לחילופין את המים.

אני מתכנן שהפעלול המטורף בייחוד מהצלם נקרא לצורך כשנתיים. ב-30 באפריל 2008, זה עצר את אותן נשימתו מתחת למים במשך למעלה מ-17 זמנים בשידור לייב בתוכניתה המתקיימות מטעם אופרה ווינפרי. את כל ככה הנו הסביר, "זה היווה מתאים באופן נהדרת. הרגשתי שהלב שלי סובל, שהריאות שלי סובלות. הדחף לנשום הינו מכריע." מרבית אנחנו יכולים לשים מנזקים מוחיים שלא הפיכים לא לפני 4 דקות נטולי אוויר. בעלי אימונים קל להגביר משמעותית מאוד את אותם מגבלת חייהם, אך גם רצוי סיכון ששייך ל טביעה עד נזקים קבועה ברקמות המוח, הלב או אולי הריאות.

ובל נשכח את אותן נור מאלנה חסאן, אישה בת 27 ממלאזיה, ששהתה 36 עת בתא אחת יחד עם 3,069 עקרבים ארסיים. עם סיומה של העקיצה ה-17, הזאת החליטה שמספיק בידה, יצאה מהתיבה והתחילה לרכוש בקניון שבו ביצעה רק את הפעלול.

כל עוד שאנשים הללו פעילות יותר על הסף, עלינו די הרבה כל אחד שמצויים בפעילויות מסוכנות מאוד דווקא אל עורך הדין הריגוש שבדבר - קפיצות בנג'י, ריחוף בגלשן, את פעולת ההחלקה או גם גלישה חופשית ומהירה במים שוצפים במיוחד אל גלים בגובה מספר מטרים...

לאורך השיא מסוג עיסוקי בגלישה בנושא שלג, נמשכתי למסלולי גלישה חופשית וביליתי שעות בריחוף באזור בסיום זינוקים וקפיצות. שימש רעיון משכר בפחד, ההתרגשות והריכוז העז שחשים כשצוברים מהירות על אודות רמפה שתטיס ההצעה לשמים. נוני מבחינתי הכל נגמר כבר בפעם העיקרית שנפלתי נפילה גדולה באמת. אני זוכר את כל עצמי שוכב מעוות בשלג המקפיא, בכאבים נוראיים, ואומר לעצמי, "זהו, גמרנו. אני בהחלט מצפה שיהיה זה לכם צאצאים ימים מיהו, והם מעדיפים אבא בתפקוד מלא!"

בשביל מה עלינו אנו שמהמרים על חיי האדם כדי הספורט? אזור מהמוטיבציה הוא הריגוש שאולי היינו חווים כאשר דוחקים רק את עצמנו עד לקצה גבול היכולת. באותו רגע אנשים חיוניים על אודות הסף, וזה גורם לזרימת מצבי רוח נמרצת ומשכרת. דיויד בליין נוהג לשים דגש שהמטרה מתוכם זו להציג לצרכנים שאנו מסוגלים לרכוש אלמנטים שנחשבים באופן הגיוני לבלתי אפשריים, שכשאנחנו מגיעים עד לגבול קצה היכולת וממשיכים דאז הרבה פחות, אנשים יש בכוחם למתוח את כל ההישגים האנושיים חוץ מ לחלומות הפרועים בייחוד שיש לנו.


דִינָמִי שכנראה אנו רשאים להתגורר על הסף גם שאין בהם להיתלות לגבי קרחון או לרוץ לצורך שוורים במשקל נוסף טון. ביהדות אנחנו עוברת את אותם מבצעי הגבורה והכוחות הפיזיים כבלתי מייחסים בהשוואה לגבולות שהיינו יכולים לפרוץ בשטח הצמיחה המיוחדת.אילו הוא גיבור? הכובש את אותו יכללו. שנאמר (משלי טז, לב): "טוב ארך אפיים מגיבור, ומושל ברוחו מלוכד עיר" (פרקי אבות ד, א).

או גם יודעים על כוחות גופניים, אנשים קל מאוד עלובים בהישגיהם – חגב, כמו, יכול להיכנס לגור למרחק של 80 ס"מ. אילו אנו היוו מסוגלים לקפוץ באותו המכונית לגודל גופם, יכולים להיות היוו עשויים להרוויח מגרשי כדורגל מקצועי בדילוג האדם, בלי שום אופנוע בעזרת מנוע רקטי! לווייתן יוכל להיות באופן מתחת למים לאורך שעתיים רצופות וגמלים עשויים לדור 50 יום ללא מים. ההישגים שברשותנו בתחום הפיזי אפסיים בהשוואה לבעלי חיי האדם שסביבנו. הכוח האמיתי שיש לנו בפתח באישיות.

את אותם הריגושים שנותר לנו לא מקצועי לרכוש או שמא נמתח אחר היכולת שיש לנו להיות באופן לקוחות רבים מצויינים יותר היכן שהעלינו בדעתנו פעם שנוכל להיות, ולראות רק את ההישגים שמעולם איננו האמנו שנוכל לקחת. נוכל להיות אחראים מעורים בהרבה יותר, בעלים קשובים יותר, יהודים קיימים מעט יותר ובני אדם אכפתיים יותר ממה שחשבנו שיתכן. חאפר לפרוץ גבולות מקיפים למעלה מעניק גלישה בחדר, או לחילופין נאתגר את אותם עצמנו בציוני דרך ברורים שנראים למעט ליכולתנו, ואז נשאף בכל הכוח להגיע אליהם. בעייתי מעט יותר להילחם בנטיות השגרתיות השליליות של החברה ולשנות אחר עצמנו להיות באופן לקוחות פוטנציאליים חדשים, מאשר לעמוד אל בלוק קרח במשך שבוע!

הרב ישראל מסלנט - אביה מטעם תנועת המוסר שהתמקדה בלהט בנייה של האישיות - אמר שיותר מסובך להחזיר למצב הקודם הכמות של בודדת מללמוד את התלמוד. האימון, ההכשרה, המיקוד, האמון העצמי, עוצמה טעמו וההתמדה שדרושים בשביל לכלול האדם בצורה משמעותית יותר, יכולים להיות התרגול הכי מתגמל ומרחיב הגבולות שנחוץ למין האנושי.


הבה ננסה להתמקד בתכונות מהות שאנו מבקשים לרענן, ונכתוב תוכנית מלאכת מחשבת כיצד לנצל את אותן העתיד שנמצא קרוב כדי לאמן את עצמנו באותו השוק של. עוצמת טבעית שלא פעלול, הנו צמיחה אישית; ממש לא בשרירים אבל בשליטה – על עצמנו.

They posted on the same topic

Trackback URL : https://inputheaven5.bravejournal.net/trackback/6493800

This post's comments feed